Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej kontaktowy Pattex żel 58 ml

Klej kontaktowy Pattex żel 58 ml

15,98
/ szt.
275,52
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej kontaktowy Pattex żel należy do grupy substancji uniwersalnych, dzięki którym podkleisz progi, schodki, półki, płytki oraz ozdoby i meble. Jest niezastąpiony w pracach wykończeniowych wewnątrz Twojego mieszkania. Atutem kleju jest jego błyskawiczne wysychanie, które trwa nie dłużej niż trzy sekundy. Produkt jest wodoodporny i bardzo łatwy w aplikacji na czyste powierzchnie.

   Cechy i zalety

    Klej kontaktowy Pattex żel 58 ml jest uniwersalnym produktem, który ma zastosowanie w pracach montażowych i wykończeniowych w Twoim domu. Z jego pomocą przykleisz progi, schodki, półki, płytki oraz ozdoby i meble. Produkt schnie błyskawicznie, w ciągu zaledwie trzech sekund po aplikacji na czyste powierzchnie. Występuje w postaci żelu. Klej kontaktowy Pattex jest wodoodporny i posiada ulepszoną formułę, dzięki której lepiej wiąże ze sobą materiały. Klej jest niezastąpiony, gdy szybko chcesz przeprowadzić prace remontowe oraz dekoratorskie we wnętrzu pomieszczeń mieszkalnych. Dzięki płynnej konsystencji i tubce z aplikatorem precyzyjnie skleisz nawet najmniejszy element. Klej kontaktowy Pattex żel 58 ml jest bezbarwny i możesz go wielokrotnie używać podczas prac wykończeniowych.

    • Okres przechowywania: 2 lata od daty produkcji

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia3 s
    Czas utwardzania72h
    Minimalna temperatura aplikacji5°C
    KolorŻółty
    Kod produktu9000101113594