Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej montażowy Pattex Super Fix 50 g

Klej montażowy Pattex Super Fix 50 g

11,98
/ szt.
239,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej umożliwia sprawny montaż rozmaitych konstrukcji. Stosując go, skutecznie połączysz elementy wykonane z drewna, PCV, metalu, szkła lub styropianu. Zaaplikujesz go z łatwością, ponieważ znajduje się w wygodnej tubce. Jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci, więc sprawdzi się doskonale na świeżym powietrzu. Proponujemy także inne rodzaje klejów.

   Cechy i zalety

    Klej przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Stosowany jest zarówno podczas prac montażowych, jak też w czasie zwykłego majsterkowania. Umożliwia skuteczne łączenie elementów wykonanych ze styropianu, drewna, PCV, metalu, ceramiki lub szkła. Klej jest wodoodporny, wobec czego z powodzeniem możesz zastosować go nie tylko w domu, ale również na zewnątrz. Tworzy powłokę nieulegającą pękaniu oraz kruszeniu się, dzięki czemu zapewnia on długotrwały rezultat łączenia. Znajduje się w wygodnej tubce, co umożliwia jego komfortowe aplikowanie. W celu uzyskania jak najlepszego efektu łączenia, zaleca się rozprowadzanie kleju na czystej i suchej powierzchni. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc możesz z łatwością wybrać klej najlepiej spełniający Twoje wymagania.

     Specyfikacja techniczna

     BazaNa bazie wody
     Czas utwardzania24h
     Maksymalna temperatura aplikacji70°C
     Minimalna temperatura aplikacji20°C
     KolorBiały
     Kod produktu9000100144834