Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Pattex epoksydowy 1 min 11 ml

Klej Pattex epoksydowy 1 min 11 ml

23,98
/ szt.
2 180
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Pattex epoksydowy pomoże Ci naprawić elementy z drewna, metalu, ceramiki oraz tworzyw sztucznych. Przy pomocy produktu połączysz ze sobą krawędzie zniszczonej ramki na zdjęcia. Uniwersalne spoiwo sprawdzi się także do prac jubilerskich. Dzięki niemu naprawisz uszkodzoną biżuterię, na przykład wykruszony kamień z pierścionka.

   Cechy i zalety

    Klej Pattex epoksydowy 1 min 11 ml przyda Ci się w awaryjnych sytuacjach. Wykorzystasz go do połączenia elementów z ceramiki, dzięki czemu naprawisz swoje ulubione filiżanki. Uniwersalne spoiwo marki Pattex sprawdzi się także do pracy z drewnianą powierzchnią. Produktem naprawisz niewielkie uszkodzenia na ozdobach z naturalnego materiału, na przykład ramkach na zdjęcia. Przy pomocy spoiwa odnowisz zniszczoną biżuterię. Klej Pattex epoksydowy pomoże Ci przymocować kamień do złota lub srebra. Niezawodny produkt charakteryzuje się odpornością na wodę oraz różnicę temperatur, dlatego wykonane nim spojenie będzie wyjątkowo trwałe. Czas wiązania jest krótki – trwa około 30 sekund, co pozwoli Ci sprawnie wykonać prace naprawcze.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaPattex
     Instrukcje dotyczące przechowywaniaOkres przechowywania: 2 lata od daty produkcji
     Czas schnięcia30 s
     Czas wiązania30min
     Przeznaczeniedrewno, kamień, metal, ceramika, tworzywo sztuczne itp.
     Kod produktu9000101113358