Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Pattex SOS super żel 2g

Klej Pattex SOS super żel 2g

8,98
/ szt.
4 490
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szybkoschnący, bezbarwny klej w żelu SOS pozwoli Ci naprawić uszkodzone przedmioty i trwale zespolić różne elementy w Twoim domu. Produkt tworzy mocne i trwałe wiązanie, które jest odporne na działanie wody. Gęsta konsystencja ułatwi aplikację kleju. Preparat możesz także zastosować na powierzchniach pionowych oraz suficie.

   Cechy i zalety

    Szybkoschnący, bezbarwny klej SOS w żelu to produkt, który zastosujesz do trwałego łączenia elementów oraz naprawy wielu przedmiotów. Preparat jest bardzo praktyczny, ponieważ pozwoli Ci na szybkie zreperowanie przedmiotów, tak by można było z nich korzystać. Klej jest łatwy w użyciu, a dzięki gęstej konsystencji nie spływa. Daje to możliwość przyklejania elementów do powierzchni pionowych lub sufitu. Dodatkowo bezbarwne spoiwo jest niewidoczne, dlatego naprawiona figurka czy wazon będą się estetycznie prezentowały. Klej jest uniwersalny, dlatego wykorzystasz go do klejenia elementów znajdujących się wewnątrz, jak i na zewnątrz Twojego domu. W naszej ofercie znajdziesz także preparaty do łączenia innych powierzchni.

    • Okres przechowywania: 18 miesięcy od daty produkcji

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia20 s
    Metoda aplikacjiRęcznie
    KolorPrzezroczysty
    Kod produktu9002010419361