Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Pattex Super perfect pen 3 g

Klej Pattex Super perfect pen 3 g

18,48
/ szt.
6 160
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Pattex Super perfect pen to produkt, który pomoże Ci skleić takie materiały jak metal, porcelana, tworzywo sztuczne, guma, skóra oraz drewno. Jest standardowym wyposażeniem każdego domu. Klej po zastygnięciu stanie się przezroczysty, dzięki czemu efekt będzie bardzo estetyczny. Jeśli szukasz innych rodzajów klejów – sprawdź naszą ofertę.

   Cechy i zalety

    Klej Pattex Super perfect pen 3 g to uniwersalny produkt. Znajduje zastosowanie w klejeniu elementów wykonanych z takich materiałów jak metal, porcelana, tworzywo sztuczne, guma, skóra oraz drewno. Będzie przydatny w każdym domu do wykonania rozmaitych napraw. Po zastygnięciu staje się przezroczysty. Dzięki temu sklejone nim produkty będą wyglądać estetycznie. Transparentny Klej Pattex Super perfect nie będzie ingerował w wygląd przedmiotu. Aplikacja produktu jest niezwykle prosta, a wiązanie następuje w zaledwie kilka chwili. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór klejów do różnych powierzchni. Są to produkty zarówno specjalistyczne, jak i uniwersalne. Sprawdź, który klej będzie najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Czas schnięciaNatychmiastowy
     Minimalna temperatura aplikacji5°C
     KolorPrzezroczysty (po wyschnięciu)
     Kod produktu9000101113570