Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej silikonowy Technicqll uniwersalny 70 ml czarny

Klej silikonowy Technicqll uniwersalny 70 ml czarny

15,48
/ szt.
221,14
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej silikonowy marki Technicqll jest uniwersalną substancją, którą cechuje elastyczność i łatwość nakładania. Na jednym blistrze znajduje się pojedyncza tubka substancji o pojemności 70 ml. Oferowany tutaj produkt ma czarny kolor, dzięki czemu możesz go użyć do uszczelniania i spajania elementów o podobnych, ciemnych barwach.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj klej silikonowy to wysokiej jakości jednokomponentowa substancja na bazie polisiloksanów z octanowym systemem utwardzania. Produkt może zostać użyty do elastycznego uszczelniania połączeń między różnymi materiałami budowlanymi, szklenia okien czy do drobnych prac naprawczych i hobbystycznych. Jedna tubka na łatwym w otwarciu blistrze mieści 70 ml czarnego silikonu. Dzięki temu możesz mieć go zawsze pod ręką, nie tylko w domu, ale również podczas wypraw samochodowych lub łodzią – substancji możesz również użyć do ich uszczelnienia. Jeśli interesuje Cię inny rodzaj kleju lub substancji wiążącej, możesz ją znaleźć wśród bogatej oferty naszego sklepu. Posiadamy też inne produkty marki Technicqll.

    • Elastyczny
    • Odporność na słońce i starzenie
    • Zakres temperatury -50°C do +120°C

    Specyfikacja techniczna

    BazaNa bazie polisiloksanu
    Czas utwardzania24h
    KolorCzarny
    Kod produktu5902051001034