Zobacz więcej Piany pistoletowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Piany

Strzałka w prawo

Piany pistoletowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Soudal Easy Bond Gun 750 ml

Klej Soudal Easy Bond Gun 750 ml

44,98
/ szt.
59,97
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej przydaje się podczas prac budowlanych, ponieważ umożliwia łączenie płyt kartonowo-gipsowych. Zapewnia sklejonym za jego pomocą konstrukcjom idealny stan na długi czas, gdyż jest odporny na wykruszanie się. Rozprowadzisz go z łatwością, bez konieczności stosowania narzędzi. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne rodzaje klejów.

   Cechy i zalety

    Klej wykorzystywany jest podczas prac remontowo-budowlanych, ponieważ przeznaczony jest do klejenia płyt kartonowo-gipsowych. Możesz zastosować go również w czasie dekorowania wnętrza, gdyż umożliwia łączenie elementów z materiałów drewnopochodnych oraz z tworzyw sztucznych. Produkt zapewnia doskonały rezultat pracy na długi czas, ponieważ jest odporny na pękanie i wykruszanie się – zamocowana za jego pomocą konstrukcja nie ulegnie odkształceniom. Preparat nie spływa z pionowych powierzchni, co minimalizuje ryzyko zabrudzenia łączonych elementów. Rozprowadzisz go błyskawicznie bez konieczności dodatkowego zastosowania narzędzi. W proponowanej ofercie znajdziesz kleje do różnych materiałów, więc z powodzeniem wybierzesz preparat, który najlepiej sprawdzi się w czasie wykonywania zaplanowanych prac.

    • Odporność termiczna po utwardzeniu: od -40°C do +90°C

    Specyfikacja techniczna

    Grubość nakładania10mm
    Gęstość24kg/m³
    Maksymalna temperatura aplikacji30°C
    Metoda aplikacjiPistolet na wkłady
    Minimalna temperatura aplikacji5°C
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    KolorRóżowy
    Kod produktu5411183114760