Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Soudal Montage Fix 250 g

Klej Soudal Montage Fix 250 g

17,48
/ szt.
69,92
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Niezawodnym produktem do mocowania i łączenia rozmaitych elementów jest klej z serii Montage Fix – może przydać Ci się w czasie dekorowania i wykańczania pomieszczeń, a także do naprawiania i montowania mebli czy też majsterkowania. Klej ten wyróżnia się szczególną siłą wiązania, która pozwoli Ci nawet na zastąpienie nim gwoździ czy wkrętów.

   Cechy i zalety

    Mało inwazyjnym, a także szczególnie mocnym produktem do wiązania rozmaitych elementów, jest specjalistyczny klej – możesz zastosować go zamiast gwoździ i wkrętów. Dzięki wysokiej odporności na niskie lub wysokie temperatury, a także na wodę, masz szansę wykorzystać go również na zewnątrz budynków. Taki klej przyda Ci się do prac budowlanych, wykończeniowych, dekoracyjnych i montażowych czy też weekendowego majsterkowania. Jego przyczepność jest tak duża, że możesz swobodnie zastosować go do mocowania ciężkich elementów z drewna, tworzyw sztucznych i materiałów syntetycznych oraz kamienia naturalnego. Klej z serii Montage Fix współpracuje z wieloma podłożami budowlanymi – betonem, tynkiem, cegłą, płytami drewnopochodnymi i gipsowo-kartonowymi, a także z drewnem, dlatego pozwoli Ci na wszechstronne wykorzystanie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość pojemnika47mm
     Szerokość pojemnika77mm
     Wysokość pojemnika212mm
     BazaNa bazie wody
     Czas działania0.16h
     Czas utwardzania24h
     Gęstość1300kg/m³
     Maksymalna temperatura aplikacji30°C
     Metoda aplikacjiDysza
     Minimalna temperatura aplikacji5°C
     KolorBiały
     Kod produktu5411183034464