icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo

Klej Technicqll anaerobowy uniwersalny 10 g

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Technicqll anaerobowy uniwersalny 10 g
26,48
/ szt.
2 648
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klej anaerobowy uniwersalny, przeznaczony jest do zabezpieczenia śrub i metalowych elementów mocowań przed wykręcaniem na skutek wibracji i drgań. Klej może być stosowany do zabezpieczania nakrętek i śrubek przed korozjami. Spoina o średniej sile utwardzania jest bardzo łatwa zarówno w aplikacji, jak i usuwaniu. Preparat doskonale zastępuje podkładki sprężynujące i zawleczki.

  Cechy i zalety

  Klej anaerobowy uniwersalny, jest innowacyjną technologią chemiczną, która służy do montażu elementów metalowych, np. stali, mosiądzu, aluminium. Utwardzenie spoiny odbywa się w kontakcie dwóch powierzchni w momencie odcięcia dopływu tlenu. Klej doskonale sprawdza się jako izolator, chroniąc małe części mocujące przed odkręcaniem. Preparat jest prosty w aplikacji. Wystarczy kilka kropel kleju naniesionych na gwint śruby, by po jej wkręceniu trzymała się ona mocno. Produkt ten znajdzie swoje zastosowanie podczas renowacji i konserwacji różnego typu maszyn. Klej zabezpiecza śrubki i nakrętki przed korozjami. Preparat należy nakładać na czyste i suche powierzchnie, podczas jego aplikacji dopuszczalne jest niewielkie zaolejenie.

  • Czas klejenia 15-20 min
  • Chroni przed korozją
  • Moment zrywający 17 Nm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Czas utwardzania24h
  KolorNiebieski
  Kod produktu5902051000525