Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Technicqll do gąbki i styropianu 70 ml

Klej Technicqll do gąbki i styropianu 70 ml

21,48
/ szt.
306,86
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej do gąbki i styropianu znajdzie swoje zastosowanie także w łączeniu innych delikatnych materiałów. Doskonale sprawdza się do naprawy elementów elastycznych wykonanych np. z filcu lub korka. Produkt wyróżnia się szybkim sieciowaniem, dzięki czemu jest bardzo wygodny i sprawny w użytkowaniu. Klej należy stosować na odtłuszczone, odkurzone i suche powierzchnie.

   Cechy i zalety

    Ten klej przeznaczony jest do mocowania delikatnych materiałów np. gąbki, styropianu, pianki PU, filcu, korka, zamszu, tkanin i tektury z większością materiałów budowlanych: tynku, drewna, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, szkła i metali. Produkt charakteryzuje się niewidoczną spoiną, dlatego stosować możesz go do klejenia elementów dekoracyjnych. Ponadto preparat nie jest agresywny chemicznie, dzięki czemu nie wchodzi w reakcje i nie uszkadza pianek PU oraz styropianu. Klej można stosować do naprawy elementów elastycznych, ponieważ zachowuje on swoją giętką strukturę, dzięki czemu nie będzie się wykruszał, a zreperowane części pozostaną sprawne. Preparat jest klejem uniwersalnym, więc swoje zastosowanie znajdzie zarówno w domowym użytku, jak i w garażu czy warsztacie majsterkowicza.

    • Bezbarwny
    • Przeznaczony do materiałów delikatnych
    • Wodoodporny
    • Okres przechowywania: 3 lata od daty produkcji

    Specyfikacja techniczna

    Czas utwardzania24h
    Maksymalna temperatura aplikacji60°C
    Metoda aplikacjiRęcznie
    KolorBezbarwny
    Kod produktu5902051000938