Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Technicqll do luster 70 ml

Klej Technicqll do luster 70 ml

25,98
/ szt.
371,14
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej specjalistyczny o utwardzeniu neutralnym należy stosować na powierzchnie, które nie są odporne na kwasowe silikony octanowe. Doskonale sprawdzi się do przyklejania luster do szkła, ceramiki, płytek oraz do innych wykorzystywanych w budownictwie materiałów: betonu, cegły, drewna. Silikon jest odporny na działanie czynników atmosferycznych.

   Cechy i zalety

    Klej do luster wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością do powierzchni gładkich: szkła, laminatów szklanych. Z pomocą tego silikonu z łatwością przytwierdzisz lustro bezpośrednio do podłoża wykonanego z ceramiki, betonu, a także otynkowanego oraz metalowej ramy lub innego stelaża. Klej utwardza się bezbarwnie i neutralnie, nie wchodzi więc w szkodliwą reakcję z podłożem. Dlatego najlepiej stosować go do materiałów odpornych na silikony octanowe. Klej pomoże Ci w mocowaniu mozaik lustrzanych. Wyróżnia się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i różnice temperatur, dlatego z powodzeniem możesz stosować go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Silikon wyróżnia się dużym bezpieczeństwem dla luster ze srebrną powłoką.

    • Elastyczny
    • Wodoodporny
    • Nie powoduje przebarwień – bezpieczny dla lustra

    Specyfikacja techniczna

    Czas utwardzania24h
    KolorBiały, bezbarwny
    Kod produktu5902051001096