Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Technicqll do miękkiego PCV 20 ml

Klej Technicqll do miękkiego PCV 20 ml

13,98
/ szt.
699
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jednoskładnikowy klej przeznaczony do łączenia i naprawy elementów wykonanych z elastycznych tworzyw sztucznych: PCV, poliuretanu, tkanin powlekanych. Spoina jest bezbarwna, a po utwardzeniu zachowuje swoją elastyczność, wciąż pozostając suchą. Klej można stosować do napraw tapicerki lub gumowych zabawek, jego powłoka pozostaje niewidoczna.

   Cechy i zalety

    Klej ten służy do trwałego łączenia cienkościennych i miękkich materiałów PCV, także tych z podkładem z tkaniny. Doskonale sprawdzi się jako spoina do naprawy gumowych zabawek oraz dziecięcych baseników. Klej jest wodoodporny, więc jego wiązanie nie traci mocy w kontakcie z wilgocią, co ma duże znaczenie, jeśli chcesz uszczelnić bądź naprawić dmuchany materac albo inne akcesoria do pływania. Oprócz tego spoina świetnie sprawdza się do klejenia pod wodą, bez konieczności spuszczania wody ze zbiornika. Klej przeznaczony jest zarówno do stosowani wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest odporny na działania warunków atmosferycznych, promieni UV i wysokich oraz niskich temperatur. Klej jest bezpieczny i prosty w użyciu, swoje zastosowanie znajdzie w każdym gospodarstwie domowym.

    • Bezbarwny
    • Wodoodporny
    • Klei pod wodą

    Specyfikacja techniczna

    Czas utwardzania6h
    KolorBezbarwny
    Kod produktu5902051000334