LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Technicqll do PP, PE i PTFE 8 g + 8 ml

Klej Technicqll do PP, PE i PTFE 8 g + 8 ml

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej znajdzie swoje praktyczne zastosowanie, w szczególności podczas łączenia ze sobą materiałów wykonanych z polipropylenu, polietylenu oraz teflonu. Produkt przede wszystkim wykonuje spoiwa, które wyróżniają się doskonałą trwałością. Rozprowadzanie kleju jest bardzo łatwe, ponieważ do zestawu dołączony został specjalny pędzelek.

   Cechy i zalety

    Prezentowany w naszej ofercie klej, idealnie nadaje się do prac naprawczych w Twoim mieszkaniu. Produkt warto posiadać w swoim przydomowym warsztacie lub garażu. Za sprawą kleju możesz z łatwością połączyć ze sobą elementy wykonane z polipropylenu, teflonu lub polietylenu. Przede wszystkim preparat wyróżnia się wykonywaniem spoiw, które są niezwykle wytrzymałe i zapewniają trwałe łączenie. Z racji tego, że klej został umieszczony w specjalnym pojemniku, który możesz szczelnie zamknąć, zastosujesz produkt wielokrotnie w dogodnych dla siebie sytuacjach. Ponadto aplikowanie produktu jest niezwykle precyzyjne, ponieważ do kleju został dołączony specjalny pędzelek. W zaprezentowanym asortymencie możesz również nabyć kleje do innych podłoży.

    • Bezbarwny
    • Czas klejenia 15 sekund
    • Wytrzymały na ścinanie 3 MPa nawet dla powierzchni z teflonu

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902051001935