Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Technicqll do szkła i luster 8 g

Klej Technicqll do szkła i luster 8 g

25,98
/ szt.
3 247,50
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej do szkła i lusterka wstecznego w samochodzie jest mocny i utwardza się błyskawicznie. Uniwersalny środek spoinowy przeznaczony jest do łączenia szkła, kryształów i kamieni szlachetnych. Klej znajdzie swoje zastosowanie zarówno w motoryzacji – montaż lusterka do szyby, jak i jubilerstwie oraz optyce. Przy pomocy tego preparatu możesz skleić także metal, gumę, drewno i tworzywa sztuczne.

   Cechy i zalety

    Klej ten przeznaczony jest do precyzyjnego i mocnego montażu lusterka wstecznego do szyby samochodu. Do zestawu z preparatem dołączona jest gumowa podkładka, którą stosuje się jako łącznik między uchwytem lusterka, a szybą. Używając takiej płytki eliminujesz nierówności powierzchni oraz amortyzujesz drgania, dzięki czemu redukujesz stopień tarcia mocowania lusterka o szybę. Klej wyróżnia się niewidocznym łączeniem, dlatego śmiało możesz używać go także w pracach jubilerskich oraz optycznych. Preparat można stosować do łączenia metali i tworzyw sztucznych, dzięki czemu będziesz mógł naprawić lub własnoręcznie wykonać biżuterię. Zakrętka opakowania wyposażona jest w pędzelek, dzięki czemu precyzyjnie i łatwo będziesz mógł nałożyć klej.

    • Odporny na UV
    • Bezbarwny
    • Opakowanie z pędzelkiem
    • Okres przechowywania: 12 miesięcy od daty produkcji

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia1 min
    Czas utwardzania24h
    Maksymalna temperatura aplikacji80°C
    Metoda aplikacjiRęcznie
    KolorBezbarwny
    Kod produktu5902051001355