icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo

Klej Technicqll do twardych plastików 20 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Technicqll do twardych plastików 20 ml
13,48
/ szt.
674
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klej do twardych plastików warto posiadać w swoim gospodarstwie domowym. Znajdzie swoje praktyczne zastosowanie, w szczególności podczas łączenia ze sobą materiałów wykonanych z tworzyw sztucznych. Produkt przede wszystkim wykonuje spoiwa, które wyróżniają się wysoką trwałością. W zaprezentowanym asortymencie możesz również nabyć kleje do innych podłoży.

  Cechy i zalety

  Klej do twardych plastików pomoże Ci we wszelkich naprawach różnego rodzaju przedmiotów domowego użytku. Służy do mocnego łączenia i naprawy elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, w szczególności materiałów syntetycznych. Przy pomocy tego preparatu skleisz ze sobą elementy instalacji wykonane z twardego PCV. Idealnie nadaje się do reperowania plastikowych zabawek oraz urządzeń gospodarstwa domowego: odkurzaczy, blenderów, telefonów. Klej jest uniwersalny, możesz używać go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest odporny na działania czynników atmosferycznych, dlatego przy jego pomocy naprawisz np. rynny lub plastikowe elementy lamp ogrodowych. W motoryzacji możesz stosować ten preparat do naprawy uszkodzonych desek rozdzielczych, uchwytów, reflektorów.

  • Bezbarwny
  • Wtapia się w plastik
  • Łączy bezspoinowo

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Czas utwardzania12h
  KolorBezbarwny
  Kod produktu5902051000327