Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej uniwersalny Classic Pattex 50 g

Klej uniwersalny Classic Pattex 50 g

13,98
/ szt.
279,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej przeznaczony jest do skutecznego łączenia elementów wykonanych z drewna, gumy, filcu lub skóry. Stosując go, możesz przykładowo naprawić buty lub meble. Charakteryzuje się odpornością na szkodliwe działanie wilgoci, więc sprawdza się doskonale na świeżym powietrzu. Zaaplikowany na czystej powierzchni zapewnia długotrwały efekt łączenia.

   Cechy i zalety

    Klej to produkt, który przyda się w każdym domu – przeznaczony jest bowiem do zarówno szybkiego, jak i skutecznego łączenia rozmaitych elementów. Stosując go, z łatwością skleisz obiekty wykonane z gumy, drewna, skóry, filcu, a także twardego PCV. Sprawdzi się doskonale podczas klejenia butów lub wykonywania różnorodnych ozdób. Przydatny jest również w czasie naprawiania mebli oraz zabawek. Możesz wykorzystać go podczas łączenia elementów znajdujących się zarówno w domu, jak też na świeżym powietrzu – jest odporny bowiem na szkodliwe działanie wilgoci. W celu uzyskania długotrwałego efektu klejenia zaleca się rozprowadzanie kleju na czystych oraz suchych powierzchniach. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, więc z powodzeniem wybierzesz klej adekwatny do Twoich oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     Czas utwardzania72h
     KolorKremowy
     Kod produktu5997272382307