Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej uniwersalny Pattex Total Repair 50 g

Klej uniwersalny Pattex Total Repair 50 g

21,48
/ szt.
429,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Total sprawdzi się w warsztacie każdego majsterkowicza. Preparat pozwoli na naprawę przedmiotów oraz trwałe zespolenie elementów z ceramiki, metalu, drewna, skóry czy też materiałów tekstylnych. Produkt jest łatwy w aplikacji, dlatego nałożysz go samodzielnie. Uniwersalność kleju sprawia, ze może być stosowany także na zewnątrz pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny klej Total to bezzapachowy i wodoodporny preparat, który możesz zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Produkt posłuży Ci do wypełnienia szczelin, ułatwi wszelkie naprawy domowe i sprawi, że uszkodzone przedmioty będzie można użytkować. Klej możesz zastosować na wilgotne podłoża, które zostały oczyszczone z kurzu, rdzy i innych substancji, które obniżają przyczepność. Preparat zespoli elementy z ceramiki, szkła, drewna, metalu, styropianu czy skóry. Spoiwo jest bardzo łatwe w aplikacji. Odpowiednia konsystencja nie spływa z przedmiotów, ani nie kapie, co poprawia komfort nakładania. Klej po wyschnięciu tworzy powłokę, którą można pomalować. W prezentowanej serii znajdziesz także inne preparaty do klejenia.

    • Okres przechowywania: 12 miesięcy od daty produkcji

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKlej błyskawiczny (cyjanoakrylowy)
    MarkaPattex
    Metoda aplikacjiRęcznie
    KolorPrzezroczysty
    Kod produktu4015000423113