icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Zlewozmywaki

Strzałka w prawo

Pozostałe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klipsy Kuchinox do montażu zlewu z taśmą

Klipsy Kuchinox do montażu zlewu z taśmą

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klipsy do montażu zlewu są niezbędne do instalacji zlewozmywaka stalowego wpuszczanego w blat. Nie będziesz potrzebował pomocy fachowca, możesz zrobić to sam, o ile masz dobrą instrukcję od producenta i wszystkie potrzebne sprzęty. Montując zlew pamiętaj także o odpowiedniej izolacji. W zestawie do klipsów montażowych znajduje się także taśma, którą uszczelnisz boli otworu, w który wpuścisz zlew.

  Cechy i zalety

  Wymiana bądź instalacja nowego stalowego zlewu wpuszczanego w blat nie uda się bez dobrych klipsów montażowych oraz taśmy izolacyjnej. Nie musisz być specjalistą w tej dziedzinie, z pomocą instrukcji, cierpliwości i smykałki do majsterkowania, będziesz mógł własnoręcznie zamontować nowy zlewozmywak. Ważne jest być przed podjęciem tej próby miał wszystkie potrzebne sprzęty. Istotą montażu zlewu jest jego szczelność. Musisz zadbać o jego stabilne przytwierdzenie do blatu oraz izolację. Klamry mocujące przytwierdzaj zaraz po tym, gdy uszczelnisz taśmą brzegi otworu. Przy tak ważnych spojeniach łączących ze sobą elementy instalacji istotna jest trwałość materiałów, z których wykonane są komponenty. Klipsy montażowe wykonano z metalu, który jest odporny na działanie wilgoci, dzięki czemu nie zużywa się szybko, a zlew pozostaje szczelny przez wiele lat.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaKuchinox
   Długość produktu3000mm
   W zestawieklipsy, taśma
   MateriałMetal i tworzywo sztuczne
   Kod produktu5906775343845