Zobacz więcej Kłódki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Kłódki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kłódka LOB długi pałąk 50 mm żeliwna

Kłódka LOB długi pałąk 50 mm żeliwna

34,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kłódka znakomicie nadaje się do tworzenia solidnych zabezpieczeń. W połączeniu ze skoblami lub wrzeciądzami stanowi dodatkowe zamknięcie drzwi, zaś wraz z łańcuchem umożliwia zapinanie rowerów oraz wózków dziecięcych. Produkt wykonany został z żeliwa, więc jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz też inne kłódki tej marki.

   Cechy i zalety

    Kłódka doskonale sprawdzi się podczas zabezpieczania rozmaitych pomieszczeń. Warto stosować ją także do ochrony przedmiotów przechowywanych z praktycznych względów poza mieszkaniem– w połączeniu z łańcuchem stworzy idealne zapięcie do rowerów oraz dziecięcych wózków. Kłódka wykonana z żeliwa charakteryzuje się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie prawidłowo pełniła swoją funkcję przez długi czas. Zestaw zawiera także 3 klucze, a zatem każdy z domowników będzie posiadał możliwość łatwego ściągania kłódki z przedmiotów lub drzwi do pomieszczeń. Wśród naszego asortymentu dostępne są również inne modele tego produktu, dlatego z powodzeniem wybierzesz kłódkę w interesującym Cię rozmiarze.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaLOB
     Maksymalna szerokość zaczepiania28mm
     Maksymalna wysokość zaczepiania65mm
     Mechanizm ryglującyNa klucz
     Materiał korpusuŻeliwo
     Kod produktu5905452663627