Zobacz więcej Kłódki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Kłódki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kłódka pałąkowa LOB 50 mm żeliwna

Kłódka pałąkowa LOB 50 mm żeliwna

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kłódka pałąkowa znajdzie zastosowanie podczas zabezpieczania pomieszczeń na Twojej posesji. Wykorzystasz ją także jako zapięcie do Twojego roweru, o ile połączysz ją z solidnym łańcuchem. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ powstał z żeliwa. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje kłódek i dopasujesz je do swoich potrzeb.

   Cechy i zalety

    Kłódka pałąkowa świetnie sprawdzi się w każdym funkcjonalnym gospodarstwie domowym. Za jej pomocą będziesz mógł samodzielnie tworzyć solidne zabezpieczenia, które przydają się do ochrony pomieszczeń przed włamaniami. Takie rozwiązanie warto stosować w przypadku wnętrz, do których mogłyby mieć dostęp niepożądane osoby, czyli w piwnicach, garażach oraz warsztatach. Komplet zawiera także klucze, więc każdy z domowników może samodzielnie ściągać kłódkę w razie potrzeby. Produkt wykonany z żeliwa charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a zatem posłuży Ci przez długi czas użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje i rozmiary kłódek, dzięki czemu zaopatrzysz się w model idealnie pasujący do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaLOB
     Maksymalna szerokość zaczepiania28mm
     Maksymalna wysokość zaczepiania31mm
     Mechanizm ryglującyNa klucz
     Materiał korpusuŻeliwo
     Kod produktu5905452652423