Zobacz więcej Kłódki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Kłódki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kłódka pałąkowa LOB 66 mm ZnAl granitowa 1

Kłódka pałąkowa LOB 66 mm ZnAl granitowa 1

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kłódka pałąkowa LOB ZnAl granitowa jest produktem przystosowanym do montażu zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Cechuje ją odporność na warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne, w tym próby zniszczenia. Produkt uzyskał atest IMP w klasie 4. Mechanizm zasuwkowy jest możliwy do otwarcia za pomocą odpowiednio dopasowanego do niego klucza nacinanego

   Cechy i zalety

    Zabezpieczenie mienia przed niechcianymi gośćmi to istotne zadanie zarówno w domu, jak i na działce czy w miejscu pracy. Kłódka pałąkowa LOB 66 mm ZnAl granitowa 1 będzie świetnym wyborem, jeśli szukasz dobrego zabezpieczenia. Produkt został wykonany z trwałego materiału – stopu ZnAl. Jest to typ kłódki jarzmowej. Z uwagi na standardową budowę dobrze sprawdzi się do łatwych zamknięć takich jak bramy, drzwi, skrytki czy skrzynki z narzędziami. Kłódka pałąkowa LOB ZnAl granitowa ma atest IMP w klasie 4. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie szkodliwych czynników. Możesz użytkować ją we wnętrzach i na świeżym powietrzu. Ma mechanizm zasuwkowy. Sprawdź również pozostałe produkty dostępne w asortymencie sklepu.

    • Atest IMP klasa 4

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaLOB
    Maksymalna szerokość zaczepiania33mm
    NormaAtest IMP klasa 4
    Typ zamkaZamek zasuwkowy
    Materiał korpusuZnal
    Kod produktu5905452670403