Zobacz więcej Kłódki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Kłódki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kłódka trzpieniowa LOB 75 mm ZnAl

Kłódka trzpieniowa LOB 75 mm ZnAl

51,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Aby ochronić Twoje przedmioty przed kradzieżą, warto zastosować solidną kłódkę. Model trzpieniowy w kolorze brązowym możesz wykorzystać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, ponieważ został wykonany z materiału niepodatnego na działanie wilgoci. Warto go umieścić przy bramie garażowej lub drzwiach do piwnicy.

   Cechy i zalety

    Kłódka trzpieniowa to rodzaj zabezpieczenia, który stosuje się w celu uniknięcia włamania, jak i kradzieży. Element został wykonany z wytrzymałych materiałów. W procesie produkcji użyto stop cynku oraz aluminium, który sprawia, że korpus kłódki jest chroniony przed przepiłowaniem. Materiał jest także uodporniony na niekorzystne działanie zmiennych warunków atmosferycznych, dlatego z powodzeniem może być stosowany na zewnątrz. Przymocujesz go przy bramie garażowej, furtce czy drzwiach, które prowadzą do piwnicy czy innego pomieszczenia gospodarczego. Obracany trzpień stanowi znaczne utrudnienie podczas próby włamania. Element znajdziesz także w innych wersjach. Posiadamy także sejfy, kasetki oraz inne zabezpieczenia.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaLOB
     Maksymalna szerokość zaczepiania25mm
     Średnica szekli10mm
     Mechanizm ryglującyNa klucz
     Kod produktu5905452671127