Zobacz więcej Kłódki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Kłódki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kłódka trzpieniowa LOB Iryd 72 mm ZnAl

Kłódka trzpieniowa LOB Iryd 72 mm ZnAl

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kłódka trzpieniowa LOB Iryd ZnAl to produkt z atestem IMP w klasie 4. Jest to kłódka jarzmowa, która może służyć na przykład do zamykania bram i drzwi albo szaf czy skrytek w budynkach. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu jest trwały i trudny do zniszczenia. Mechanizm zasuwkowy otwierany jest za pomocą odpowiednio dopasowanego klucza nacinanego.

   Cechy i zalety

    W niektórych miejscach konieczne jest zastosowanie specjalnie wzmocnionych kłódek. Do takich zalicza się kłódka trzpieniowa LOB Iryd 72 mm ZnAl. Produkt ten ma charakterystyczną budowę, która znacznie utrudnia zniszczenie mechanizmu kłódki i dostanie się do zabezpieczonej nią przestrzeni. Jednocześnie właśnie z uwagi na budowę zamknięcie musi być łatwo dostępne. Kłódka trzpieniowa LOB Iryd ZnAl nadaje się do stosowania przede wszystkim w takich miejscach jak bramy, szafy, drzwi, szopy czy skrytki. Mechanizm zasuwkowy gwarantuje bezpieczeństwo, a sama kłódka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Produkt ma atest IMP w klasie 4. Sprawdź też inne rodzaje kłódek dostępne w asortymencie sklepu.

    • Atest IMP klasa 4

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaLOB
    Maksymalna szerokość zaczepiania21.5mm
    NormaAtest IMP klasa 4
    Typ zamkaZamek zasuwkowy
    Materiał korpusuStal
    Kod produktu5905452671103