Zobacz więcej Kłódki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Kłódki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kłódka wzmocniona Gerda S-50 mosiężna

Kłódka wzmocniona Gerda S-50 mosiężna

42,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wzmocniona kłódka to produkt, którym posłużysz się w celu zamknięcia i zabezpieczenia Twojego mienia. Sprawdzi się znakomicie np. na drzwiach garażowych lub wejściu do domku gospodarczego. Kłódka została wykonana bardzo solidnie, dlatego możesz być pewny, że skutecznie zabezpieczy Twój dobytek przed włamaniem oraz kradzieżą.

   Cechy i zalety

    Wzmacniana kłódka znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważne jest skuteczne zabezpieczenie Twojego dobytku. Z powodzeniem możesz ją zastosować w swoim gospodarstwie domowym, jak i np. w siedzibie swojej firmy. Posłużysz się nią w celu solidnego zamknięcia np. bramy garażowej czy drzwi wejściowych do pomieszczenia gospodarczego. Dzięki niej Twojej mienie będzie chronione przed włamaniem oraz kradzieżą. Prezentowana tu kłódka charakteryzuje się dobrym wykonaniem. W jej produkcji zastosowano stal hartowaną oraz mosiądz, dlatego możesz być pewny, że będzie ona spełniania swoje zadanie przez bardzo długi czas. W zestawie znajdują się trzy klucze i za ich pomocą bez oporu zamkniesz lub otworzysz mechanizm kłódki.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na pękanie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaGerda
    Maksymalna szerokość zaczepiania23mm
    Mechanizm ryglującyNa klucz
    Materiał korpusuMosiądz
    Kod produktu5903373009463