Zobacz więcej Kłódki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Kłódki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kłódka żeliwna 31 mm
Strzałka w prawo

Kłódka żeliwna 31 mm

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kłódka żeliwna charakteryzuje się szerokim zastosowaniem. Doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie przed ewentualną kradzieżą. Umożliwia solidne zamknięcie szafek, sejfów, skrzynek, a nawet walizek, tym samym chroniąc Twoją własność przed złodziejami. Wytrzymała, żelazna konstrukcja jest odporna na przecinanie ostrym narzędziem.

   Cechy i zalety

    Jak często, kiedy znajdujesz się poza domem, martwisz się o to, czy odpowiednio zabezpieczyłeś pomieszczenia, w których trzymasz drogocenne rzeczy? Istnieje sposób, dzięki któremu nie musisz się tym zadręczać. Kłódka znajduje praktyczne zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, a także w podróży. Stanowi doskonałą ochronę dla szafek, sejfów lub walizek, gdzie znajdują się wartościowe przedmioty. Mechanizm zamykany na kluczyk jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu z kłódki mogą korzystać także młodsi użytkownicy. W połączeniu z łańcuchem tworzy idealne zapięcie dla Twojego roweru. Wykonana z wytrzymałego żelaza jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz zniekształcenia, co sprawia, że nie pęknie w razie ewentualnego upadku na ziemię. W naszej ofercie znajdziesz też inne rodzaje i rozmiary kłódek, a także elementy zabezpieczające, które będą odpowiadać Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKłódka
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Grubość produktu14mm
     Maksymalna szerokość zaczepiania16.5mm
     Maksymalna wysokość zaczepiania25mm
     Średnica szekli5mm
     Szerokość produktu31mm
     Wysokość produktu28mm
     Mechanizm ryglującyNa klucz
     Materiał korpusuŻelazo
     Kod produktu3663602833994