Zobacz więcej Klucze i narzędzia samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do filtra oleju Yato 3 ramiona

Klucz do filtra oleju Yato 3 ramiona

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jaki przyrząd pozwoli Ci na prawidłowe zamontowanie filtra oleju w samochodzie? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą prezentowanego klucza. Akcesorium wyprodukowane ze stali cechuje się doskonałą żywotnością, gdyż jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy również inne przyrządy stosowane w czasie serwisowania pojazdów.

   Cechy i zalety

    Nieodpowiedni montaż filtra oleju może uniemożliwić prawidłowe działanie samochodu. Prezentowany klucz to przyrząd stworzony z myślą o sprawnym mocowaniu elementu – przyda się więc w większości warsztatów. Akcesorium wyprodukowane zostało ze stali, dzięki czemu przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne, nawet w przypadku jego intensywnej eksploatacji. Model z opcją regulacji zakresu pracy bezproblemowo dopasujesz do własnych potrzeb. Praktyczna część znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnym serwisie naprawczym, jak też w przydomowym warsztacie zwykłego majsterkowicza. Zastanawiasz się, jak prawidłowo zamocować filtr oleju? Zaopatrz się w prezentowany klucz już teraz – zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     MateriałStal
     KompatybilnośćWspółpracuje z pokrętłami 3/8" i 1/2"
     Kod produktu5906083908262