Zobacz więcej Nastawne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nastawne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do rur 300 mm
Strzałka w prawo

Klucz do rur 300 mm

41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli szukasz uniwersalnego narzędzia, które sprawdzi się podczas prac hydraulicznych, montażowych i budowlanych, zwróć uwagę na prezentowany klucz do rur. Stanowi niezbędny element profesjonalnego warsztatu, jak i domowej skrzynki narzędziowej. Produkt ułatwi Ci przykręcanie i odkręcanie różnych elementów nawet w trudno dostępnych miejscach.

   Cechy i zalety

    Praktyczny klucz do rur jest narzędziem, które musi znaleźć się w każdym funkcjonującym warsztacie. Z jego pomocą wykonasz różnego typu prace hydrauliczne, bez konieczności korzystania z usług specjalisty. Z łatwością przykręcisz i odkręcisz nawet trudno dostępne elementy. Powstał z połączenia wyjątkowo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu posłuży Ci przez długi czas. Produkt posiada wygodny uchwyt zwiększający komfort podczas wykonywanej pracy. Dobrze leży w dłoni. W ofercie marketów budowlanych Castorama znajdziesz różne rodzaje tego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z nią, a z pewnością wybierzesz klucz, który spełnia wszystkie Twoje wymagania. To niezbędne narzędzie w warsztacie każdego miłośnika majsterkowania.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne rozwarcie szczęk35mm
     Materiał szczękStal węglowa
     Kod produktu3663602768999