Zobacz więcej Nastawne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nastawne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do rur Stillson 250 mm

Klucz do rur Stillson 250 mm

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz do rur świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia warsztatu. Z powodzeniem może być stosowany do różnego rodzaju elementów hydraulicznych. Dzięki utwardzonej stali wykorzystanej na etapie produkcji, która charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, będzie spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu.

   Cechy i zalety

    Klucz znajdzie swoje zastosowanie w każdym garażu oraz warsztacie. Przeznaczony jest do montażu oraz demontażu różnego rodzaju rur. Świetnie sprawdzi się zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów, przez co jest bardzo funkcjonalny. Został wyposażony w podziałkę, która umożliwia ustawienie odpowiedniej średnicy do wybranej rury. Jego szczęki zostały wykonane z utwardzonej stali, która nie odkształca się podczas użytkowania, dlatego produkt z powodzeniem może być używany nawet do najbardziej wymagających zadań. Solidna, żeliwna rączka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dlatego na długo zachowa świetny stan. W ofercie znajdziesz szeroki wybór kluczy o różnych rozmiarach, co pozwoli na skompletowanie praktycznego zestawu narzędzi.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu250mm
     Materiał szczękStal hartowana
     Kod produktu5906083552502