icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nastawne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nastawne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do rur Stillson 350 mm

Klucz do rur Stillson 350 mm

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz to podstawowy element wyposażenia każdego warsztatu. Świetnie sprawdzi się w pracach montażowych oraz hydraulicznych do przykręcenia i odkręcania różnego rodzaju elementów. Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne na długo zachowa doskonały stan. W ofercie znajdziesz narzędzia o różnych zastosowaniach oraz rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Praktyczny warsztat nie obędzie się bez kilku podstawowych narzędzi, jednym z nich jest klucz. Za jego pomocą sprawnie wykonasz wszelkiego rodzaju prace montażowe, demontażowe oraz konstrukcyjne. Z powodzeniem można go stosować w branży budowlanej, hydraulicznej oraz motoryzacyjnej. Produkt został wykonany z utwardzonej stali oraz żeliwa, dzięki czemu jest bardzo trwały oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne. Regulowana głowica umożliwia wkręcanie oraz wykręcanie elementów w nawet trudno dostępnych miejscach. Kształt rączki zabezpiecza przed przyciśnięciem palców, co zapewni bezpieczeństwo podczas pracy. W ofercie znajdziesz szeroki wybór narzędzi, które świetnie sprawdzą się podczas wszelkich prac remontowo-naprawczych.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu350mm
   Typ opakowaniaszt.
   Materiał szczękStal hartowana
   Kod produktu5906083553509