icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Klucze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do świec Vorel 21 mm

Klucz do świec Vorel 21 mm

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klucz do świec umożliwia szybką wymianę zużytych części odpowiadających za zapłon silnika. Produkt posiada wygodną rączkę, dzięki której z łatwością możesz dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Klucz posiada niewielkie rozmiary, więc z łatwością możesz go zmieścić w podręcznym zestawie narzędzi wożonym w bagażniku swojego samochodu.

  Cechy i zalety

  Klucz do świec to jedno z tych narzędzi, które warto mieć zawsze pod ręką. Niewielkie rozmiary produktu sprawiają, że z łatwością możesz umieścić go wewnątrz swojego pojazdu. Chromowano-wanadowa stal, z jakiej wykonany został klucz do świec, jest odporna na korozję i uszkodzenie. Wygodny uchwyt sprawia, że korzystanie z klucza jest komfortowe. Narzędzie to będzie przydatne kierowcom w razie konieczności, jest zaś nieodzownym elementem wyposażenia każdego warsztatu samochodowego. Klucz do świec z przegubem umożliwia dotarcie do nawet miejsc trudno dostępnych, tym samym może znacznie skrócić czas potrzebny na wykonanie niezbędnych czynności w trakcie wymiany świec w samochodzie lub innym pojeździe posiadającym świece zapłonowe.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaVorel
   Rozmiar klucza21.00mm
   W zestawieklucz do świec
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5906083572104