LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do zaworu odpowietrzającego ręcznego

Klucz do zaworu odpowietrzającego ręcznego

4,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz do manualnego zaworu odpowietrzającego pozwoli Ci na własnoręczne usuniecie gazów z wnętrza kaloryfera. Wykonany został ze stali, jest więc mocny i nie odkształci się podczas użytkowania. Ma szeroki uchwyt, jest więc wygodny i dobrze leży między palcami. Nadaje się do odpowietrzania grzejników stalowych, jak i aluminiowych.

   Cechy i zalety

    Klucz ten jest narzędziem, przy pomocy którego, usuniesz gazy, zalegające wewnątrz komory grzejnika. Przyrząd należy stosować do odkręcania manualnego zaworu odpowietrzającego, zarówno w kaloryferach aluminiowych, jak i stalowych. Klucz jest poręczny oraz bardzo ładny w zastosowaniu. Wykonany został ze stali, co gwarantuje jego trwałość, dzięki czemu nie złamie się od podczas odpowietrzania grzejnika. Narzędzie ma duże pole uchwytu, jest stabilne i dobrze leży między palcami. Czynności odprowadzające powietrze z kaloryferów są istotną częścią ich konserwacji. Dobrze przeprowadzone odpowietrzenie wpływa na sprawne funkcjonowanie całego systemu grzewczego oraz na Twój komfort cieplny. Korzystając z takiego klucza możesz być pewny, że poprawnie przeprowadzisz proces usuwania powietrza z kaloryfera.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     Kompatybilnośćnajczęściej do odpowietrzników 1/2" w grzejnikach stalowych i aluminiowych
     Kod produktu3830016975514