Zobacz więcej Fajkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Fajkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz fajkowy Magnusson 1/2" 22 mm
Strzałka w prawo

Klucz fajkowy Magnusson 1/2" 22 mm

42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz mieć w swojej skrzynce narzędziowej bardzo przydatne i uniwersalne akcesorium? Skorzystaj z prezentowanej oferty i sięgnij po nasadowy klucz fajkowy, który sprawdzi się w szeregu sytuacji. Za jego pomocą łatwo dotrzesz do śrub i dokręcisz je lub poluzujesz. Klucz fajkowy wykorzystasz zarówno w warsztacie, jak i przydomowym garażu. Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    W Twoim warsztacie wciąż brakuje odpowiednich narzędzi wysokiej jakości? Jeśli chcesz liczyć na optymalne wyposażenie i długą przydatność, sięgnij po klucze z prezentowanej serii. Przedstawione tu narzędzie zostało wykonane ze stali chromowo-wanadowej, co oznacza, że jest w stanie znieść nawet intensywną eksploatację. Taki nasadowy klucz fajkowy będzie odpowiedni nie tylko dla majsterkowicza czy osoby, która samodzielnie wykonuje niektóre naprawy i remonty, ale również dla profesjonalisty. Warto wyposażyć nim swój warsztat, ponieważ sprawdza się także w roli wszechstronnej dźwigni. Klucz nasadowy fajkowy z tej serii wyróżnia się nie tylko trwałością i wytrzymałością, ale również funkcjonalną budową – dokładnie wypolerowana powierzchnia ułatwia oczyszczanie go z zabrudzeń po danej pracy.

    • Może służyć jako dźwignia
    • Duże wybijane oznaczenia ułatwiające identyfikację rozmiaru
    • Polerowane wykończenie, które ułatwia usuwanie znieczyszczeń
    • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
    • Dożywotnia gwarancja

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMagnusson
    Długość produktu247mm
    MateriałStal chromowo-wanadowa
    Kod produktu3663602815105