Zobacz więcej Fajkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Fajkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz fajkowy Magnusson 1/2" 24 mm
Strzałka w prawo

Klucz fajkowy Magnusson 1/2" 24 mm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz mieć pewność, że Twoje narzędzie do wykonywania i luzowania połączeń śrubowych jest niezwykle trwałe i precyzyjne? Sięgnij po klucz fajkowy z niniejszej serii. Został on wykonany ze stali chromowo-wanadowej, dlatego zachowa swój wygląd i funkcjonalność na bardzo długi czas. Sprawdź ofertę, a znajdziesz klucz fajkowy o odpowiadającej Ci długości i średnicy nasadki. Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Masz dość zbyt szybko pokrywających się rdzą i niszczących się narzędzi? Wymień je na takie, które zostały wykonane ze stali chromowo-wanadowej. Niniejszy klucz nasadowy typu fajkowego jest w całości wyrobiony właśnie z tego materiału, przez co może być przeznaczony nawet do najbardziej intensywnej eksploatacji. Wybierając go, możesz mieć pewność, że będzie Ci służył przez lata. Klucz fajkowy to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi do warsztatu i każdego gospodarstwa domowego. Przyda Ci się zarówno, jeśli jesteś profesjonalnym mechanikiem, jak i amatorskim majsterkowiczem. Dodatkowym atutem narzędzia jest wyraźnie wybite oznaczenie, po którym poznasz jakiego rozmiaru jest klucz – ułatwi Ci to szybkie dopasowanie go do danej śruby.

    • Może służyć jako dźwignia
    • Duże wybijane oznaczenia ułatwiające identyfikację rozmiaru
    • Polerowane wykończenie, które ułatwia usuwanie znieczyszczeń
    • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
    • Dożywotnia gwarancja

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMagnusson
    Długość produktu266mm
    MateriałStal chromowo-wanadowa
    Kod produktu3663602815112