icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Klucze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Klucz łańcuchowy do filtra oleju duży

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz łańcuchowy do filtra oleju duży
12,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz sposobu na prawidłowe odkręcenie lub przykręcenie filtra oleju w samochodzie? Pomoże Ci w tym proponowany klucz łańcuchowy – za jego pomocą z łatwością przeprowadzisz drobne prace serwisowe. Metalowa część przez długi czas zachowa odporność na pękanie i wyginanie się. Bezproblemowe operowanie narzędziem umożliwia poręczny uchwyt.

  Cechy i zalety

  Masz problem z prawidłowym przykręceniem lub odkręceniem filtra oleju w samochodzie? Przyda Ci się proponowany klucz łańcuchowy pozwalający na łatwe przeprowadzanie drobnych prac serwisowych przy pojeździe – znajdzie zastosowanie w większości przydomowych warsztatów. Produkt będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas nawet w przypadku jego intensywnej eksploatacji – stworzony został z metalu, dlatego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażony został w poręczny uchwyt, dzięki czemu operowanie nim jest szczególnie łatwe. Chcesz samodzielnie wykonać drobne prace serwisowe przy swoim samochodzie? W Twoim garażu brakuje praktycznych narzędzi? Już teraz sprawdź nasza ofertę i wypróbuj proponowany klucz łańcuchowy!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   Grupa kolorystycznaWielokolorowy
   MateriałMetal
   Kod produktu5906083576300