icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Klucze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Klucz oczkowo-odgięty Yato 6 x 7 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz oczkowo-odgięty Yato 6 x 7 mm
12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci na mocowanie śrub samochodowych? W takim razie prezentowany klucz stworzony został z myślą o Tobie – służy do sprawnego wkręcania i wykręcania elementów złącznych. Produkt wykonany ze stali przez długi czas zachowa odporność na wyginanie się i pękanie. Odgięta wersja idealnie sprawdza się nawet podczas pracy w trudno dostępnych miejscach.

  Cechy i zalety

  W Twoim warsztacie brakuje akcesoriów umożliwiających sprawne majsterkowanie przy samochodzie? Koniecznie wyposaż garaż w prezentowany klucz pozwalający na prawidłowe mocowanie śrub. Idealnie sprawdzi się również podczas wykręcania elementów złącznych. Przedmiot wykonany ze stali jest odporny na zniekształcenia, co jest ważne w przypadku części użytkowanych w warsztatach. Odgięty model pozwala na łatwe docieranie nawet do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo posiada poręczny uchwyt – zapobiega to szybkiemu odczuwaniu zmęczenia dłoni nawet w przypadku długotrwałych prac. Jeśli właśnie wyposażasz swój garaż i szukasz praktycznych narzędzi, koniecznie zaopatrz się w prezentowany klucz. Sprawdź naszą bogatą ofertę już teraz!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu180mm
   KolorChrom
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Kod produktu5906083040627