icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Klucze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz teleskopowy K2 do kół
Strzałka w prawo

Klucz teleskopowy K2 do kół

43,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Teleskopowy klucz umożliwi Ci sprawną i szybką wymianę koła w Twoim samochodzie. Narzędzie zostało wykonane z solidnej, odpornej na korozję i ścieranie stali, która wytrzymuje działanie dużej siły. Produkt wyposażono w gumowaną rączkę wykończoną praktycznym rowkowaniem, które zapobiega wyślizgiwaniu się klucza podczas pracy.

  Cechy i zalety

  Praktyczny klucz teleskopowy z powodzeniem posłuży do odkręcania bądź dokręcania śrub, nakrętek mocujących koła w pojazdach mechanicznych, dzięki czemu jest niezbędny w każdym samochodzie. Produkt został wykonany z wytrzymałej stali, która jest odporna na korozję i na działanie dużej siły, co znacznie przedłuża możliwy czas użytkowania produktu. Rozsuwane ramię zostało zakończone wygodną, gumowaną rączką z rowkowaną powierzchnią. Dzięki temu narzędzie pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się podczas pracy. Klucz został wyposażony w dwustronną nasadkę – aby zmienić rozmiar trzeba zamontować końcówkę odwrotną stroną. Produkt cechuje się łatwym użytkowaniem i nie wymaga dużego nakładu siły, dzięki czemu z łatwością samodzielnie zmienisz koło w Twoim samochodzie.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaK2
   Długość maksymalna500mm
   Długość minimalna350mm
   W zestawiedwustronna nasadka (17 x 19 mm, 21 x 23 mm)
   MateriałGuma i stal
   Kod produktu5905620015302