LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy krótki 190 x 10 mm

Klucz trzpieniowy krótki 190 x 10 mm

19,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy to narzędzie o solidnej konstrukcji, którego specjalistyczny kształt umożliwi Ci dokręcenie śrub w miejscach o ograniczonym dostępie. Zastosowanie uchwytu typu T daje Ci dużą swobodę ruchów podczas dokręcenia i odkręcania śrub. Trwały materiał wykonania i wysoka odporność na uszkodzenia zapewniają długotrwałe działanie produktu. Narzędzie doskonale sprawdzi się w każdym przydomowym warsztacie, jak i w specjalistycznym serwisie samochodowym.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy posłuży Ci do dokręcania i odkręcania śrub, które stanowią element składowy wielu domowych urządzeń oraz mebli. Produkt doskonale sprawdza się w specjalistycznych salonach motoryzacyjnych, jak i przydomowych garażach i pomieszczeniach użytkowych zaadoptowanych na warsztaty. W przeciwieństwie do konwencjonalnych narzędzi, klucz umożliwi Ci pracę przy trudno dostępnych częściach urządzeń. Trwała budowa produktu przystosowuje go do dużych obciążeń, dzięki czemu możesz go wykorzystywać do pracy z elementami konstrukcji o dużym ciężarze. Mimo częstego używania, klucz nie ulega odkształceniom – wysokich właściwości wytrzymałościowych nadaje mu użyta w procesie produkcji stal chromowo-wanadowa. Wielkość klucza trzpieniowego możesz dopasować do swoich potrzeb, wybierając produkt w jednym z wielu rozmiarów dostępnych w naszym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     Kod produktu5903755290663