Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy krótki 190 x 13 mm

Klucz trzpieniowy krótki 190 x 13 mm

19,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Potrzebujesz narzędzia do wkręcania i odkręcania śrub w trudno dostępnych miejscach? Wypróbuj krótki klucz trzpieniowy, który pozwoli Ci z łatwością dotrzeć do metalowych złączeń w elektrycznych urządzeniach domowych, maszynach lub meblach. Stalowy klucz trzpieniowy jest solidnym narzędziem, które wykorzystasz przez lata.

   Cechy i zalety

    Trzpieniowy rodzaj klucza to narzędzie ręczne, które pozwoli Ci na dokręcanie i odkręcanie śrub w trudno dostępnych miejscach – użyjesz go do metalowych złączeń maszyn, sprzętów domowych czy mebli. Specjalny uchwyt typu T umożliwia dopasowanie stopnia dokręcenia śrub w zależności od charakteru danego urządzenia; gwarantuje on również wygodę pracy. Aby produkt służył Ci przez długi czas użytkowania, do jego produkcji użyto trwałego materiału – stali, która niweluje wpływ szkodliwych czynników, takich jak rdzewienie czy uszkodzenia mechaniczne. W zależności od wielkości Twoich domowych urządzeń i rozmiarów gwintów od śrub, które zostały w nich wykorzystane, możesz wybrać klucz trzpieniowy o pasującej końcówce i długości.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Długość produktu190mm
     Rozmiar głowicy klucza13mm
     Typ głowicy kluczaPojedyncza głowica
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     MateriałStal
     Kod produktu5903755290670