Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/2" 10 mm L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/2" 10 mm L = 100 mm

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy hex służy do odkręcania śrub posiadających sześciokątne gniazdo, dlatego nie powinno go zabraknąć w żadnym warsztacie ani domowej skrzynce narzędziowej. Produkt jest wykonany solidnie, ponieważ w jego produkcji zastosowano stal chromowo-wanadową. Ponadto wyróżnia się również wygodą stosowania – ma poręczny kształt.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy typu hex to narzędzie, które znajdzie zastosowanie w warsztacie doświadczonych majsterkowiczów oraz pracowników warsztatów. Dzięki niemu możliwe jest szybkie i sprawne odkręcenie śrub posiadających sześciokątne gniazdo, które są powszechnie stosowane do mocowania różnych elementów, np. w mechanizmach samochodowych czy elektronicznych. Dzięki zastosowaniu narzędzia, będziesz mógł wygodnie przystąpić do zaplanowanych prac naprawczych lub konserwacyjnych. Cechą charakterystyczną oferowanego klucza trzpieniowego jest wygoda stosowania. Ma on poręczny kształt, a jego nasadka jest tak skonstruowana, że możesz ją swobodnie dopasować do specjalnego uchwytu, przez co narzędzie będzie jeszcze wygodniejsze w użytkowaniu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043956