Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/2" 7 mm L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/2" 7 mm L = 100 mm

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu hex to narzędzie przeznaczone do odkręcania śrub posiadających sześciokątne gniazdo. Wykorzystasz go zatem podczas prac prowadzonych w Twoim przydomowym warsztacie, ale również w profesjonalnym serwisie. Narzędzie sprawdzi się znakomicie nawet w warunkach znacznej eksploatacji, ponieważ wykonano je ze stali chromowo-wanadowej.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy hex to narzędzie, które będzie Ci służyć zarówno podczas hobbystycznego majsterkowania, jak i podczas pracy w warsztacie samochodowym lub serwisie. Służy ono do odkręcania śrub posiadających sześciokątne gniazdo, dlatego za jego pomocą będziesz mógł szybko i sprawnie zdemontować różnego rodzaju elementy i przystąpić do dalszych prac. Do wykonania klucza zastosowano stal chromowo-wanadową, która wyróżnia się znaczną wytrzymałością oraz odpornością na działanie korozji. W rezultacie narzędzie nie ściera się nawet w trakcie odkręcania mocno zapieczonych śrub, a także będzie Ci dobrze służyć, nawet jeśli w pracujesz w warsztacie narażonym na wilgoć. Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również inne tego typu klucze dostępne w różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043932