Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 3 mm L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 3 mm L = 37 mm

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu hex posłuży Ci do odkręcania śrub z sześciokątnym gniazdem, dlatego znajdzie on szerokie zastosowanie nie tylko w profesjonalnym warsztacie czy serwisie mechanicznym, ale również w trakcie majsterkowania w domowym zaciszu. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł szybko i sprawnie zdemontować wymagające tego elementy oraz przystąpić do dalszych prac.

   Cechy i zalety

    Proponowany tu klucz trzpieniowy typu hex to praktyczne rozwiązanie, jakie doceni każdy miłośnik majsterkowania oraz profesjonalista zajmujący się naprawą mechanizmów samochodowych oraz elektronicznych. Za pomocą narzędzia będziesz mógł bowiem szybko i sprawnie odkręcić śruby posiadające sześciokątne gniazdo. Cechą charakterystyczną proponowanego tu produktu jest wytrzymałość. Do jego wykonania zastosowano bowiem niezwykle wytrzymałą stal chromowo-wanadową. Dzięki temu narzędzie sprawdzi się znakomicie nawet podczas odkręcania zapieczonych śrub, co wymaga zaangażowania znacznej siły. Dodatkowo produkt jest odporny na działanie korozji, zatem będzie Ci dobrze służył, nawet jeśli Twój warsztat jest narażony na wilgoć.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043703