Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 4 mm L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 4 mm L = 37 mm

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu hex sprawdzi się doskonale nie tylko w profesjonalnych zakładach naprawczych, ale również w każdym gospodarstwie domowym. Umożliwia on bowiem odkręcenie często stosowanych śrub z sześciokątnym gniazdem, dlatego dzięki niemu szybko i sprawnie zdemontujesz wszystkie wymagające tego elementy. Dostępny jest w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie klucza trzpieniowego typu hex to skuteczna metoda na odkręcenie śrub z sześciokątnym gniazdem. W rezultacie będziesz mógł szybko i sprawnie zdemontować wymagające tego elementy oraz przystąpić do pozostałych zaplanowanych prac. Proponowany tu produkt wyróżnia się wygodą stosowania – możesz go zamontować na specjalny uchwyt, dzięki czemu będziesz mógł optymalnie sterować narzędziem. Dodatkowo klucz jest również wytrzymały, ponieważ w jego produkcji zastosowano stal chromowo-wanadową. Dzięki temu końcówka klucza nie ściera się podczas odkręcania zapieczonych śrub. W efekcie narzędzie będzie Ci służyć w znakomitym stanie oraz w bezawaryjny sposób przez długi czas. W naszej ofercie znajdują się również inne tego typu klucze.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043710