Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 5 mm L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 5 mm L = 37 mm

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu hex znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcesz odkręcić śruby o sześciokątnym gnieździe. Dzięki niemu usuniesz różnego rodzaju elementy mocujące i będziesz mógł kontynuować zaplanowane prace. Narzędzie jest wygodne w stosowaniu i możesz je osadzić na specjalnym uchwycie oraz użytkować wraz z grzechotką.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy typu hex to narzędzie, jakie z powodzeniem może być stosowane zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i przez domowych majsterkowiczów. Za jego pomocą będziesz mógł z łatwością odkręcić śruby posiadające sześciokątne gniazdo, które stosowane są w różnych mechanizmach. Użycie klucza sprawi, że wygodnie zdemontujesz wymagające tego elementy i będziesz mógł kontynuować zaplanowane prace renowacyjne lub naprawcze. Do wykonania klucza użyto stali chromowo-wanadowej, która jest odporna na znaczne obciążenia oraz na działanie korozji. Dzięki temu klucz z pewnością będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas, nawet pomimo częstego odkręcania zapieczonych śrub, co wymaga zaangażowania znacznej siły.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043727