Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 6 mm L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 6 mm L = 37 mm

10,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu hex wykorzystasz w celu odkręcenia śrub posiadających sześciokątne gniazdo. Dzięki zastosowaniu narzędzia szybko i sprawnie zdemontujesz wymagane elementy i będziesz mógł przystąpić do dalszych prac naprawczych czy konserwatorskich. Produkt jest wykonany ze stali chromowo-wanadowej, dlatego jest wytrzymały i będzie Ci dobrze służył przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy typu hex to praktyczne narzędzie, jakiego nie powinno zabraknąć w żadnym profesjonalnym zakładzie mechanicznym ani w przydomowym warsztacie. Za jego pomocą bowiem będziesz mógł z łatwością odkręcić śruby posiadające sześciokątne gniazdo, dzięki czemu skutecznie przygotujesz się do dalszych etapów zaplanowanych prac. Cechą charakterystyczną proponowanego tu klucza trzpieniowego jest wytrzymałość. Produkt jest wykonany ze stali chromowo-wanadowej, dlatego nie ściera się w trakcie odkręcania śrub i w związku z tym będzie Ci służył w bezawaryjny sposób nawet przez długi czas. Dodatkowo materiał ten wyróżnia się także odpornością na działanie korozji, dlatego nie ulegnie uszkodzeniu, nawet jeśli w Twoim warsztacie pojawi się wilgoć.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043734