Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M10 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M10 L = 100 mm

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu spline to narzędzie, które posłuży Ci do odkręcania specjalnych śrub stosowanych w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Dzięki temu będziesz mógł szybko i sprawnie usunąć elementy przymocowane za pomocą śrub, a tym samym przystąpić do zaplanowanych prac naprawczych lub konserwacyjnych.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy typu spline stanowi niezbędne narzędzie, jakiego nie może zabraknąć w żadnym dobrze wyposażonym warsztacie samochodowym ani serwisie mechanicznym. Produkt służy do sprawnego odkręcania śrub typu spline, które są powszechnie stosowane w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Dzięki temu będziesz mógł skutecznie zdemontować wymagające tego elementy oraz przystąpić do koniecznych prac naprawczych. Prezentowany tu klucz sprawdzi się znakomicie nawet podczas odkręcania zapieczonych śrub, ponieważ do jego wykonania zastosowano stal chromowo-wanadową. Materiał ten wyróżnia się znaczną wytrzymałością oraz odpornością na korozję, dlatego klucz sprawdzi się nawet podczas prac wymagających użycia znacznej siły.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043536