Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M14 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M14 L = 100 mm

27,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępne tu narzędzie to klucz trzpieniowy, za pomocą którego szybko i sprawnie odkręcisz śruby typu spline, które stosowane są w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Klucz cechuje się wytrzymałością oraz odpornością na korozję, ponieważ do jego wykonania zastosowano szczególnie solidną stal chromowo-wanadową.

   Cechy i zalety

    Za klucza spline będziesz mógł łatwo zdemontować różne elementy składowe mechanizmów samochodowych oraz elektronicznych. Produkt jest przeznaczony do stosowania wraz ze śrubami spline, które są powszechnie stosowane w motoryzacji oraz elektronice. Dzięki niemu zaplanowane przez Ciebie prace przebiegną sprawnie, ponieważ klucz jest poręczny i wygodny w stosowaniu. Ponadto możesz go z powodzeniem użyć nawet w profesjonalnych zakładach mechanicznych lub serwisach samochodowych, gdyż produkt cechuje się znaczną wytrzymałością. W związku z tym sprawdzi się on znakomicie nawet w warunkach znacznej eksploatacji oraz podczas odkręcania zapieczonych śrub, co często wymaga użycia nawet bardzo dużej siły. Dostępne są też klucze w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043550