LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M16 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M16 L = 100 mm

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu spline wykorzystasz w warsztacie samochodowym, serwisie technicznym lub w trakcie majsterkowania w domowym zaciszu i posłużysz się nim w celu odkręcenia śrub spline. Produkt jest poręczny w stosowaniu, a jego nasadka jest dostosowana do współpracy z grzechotką, dlatego w ten sposób zyskasz możliwość wygodnego operowania narzędziem.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie klucza trzpieniowego spline to sprawdzona metoda na zdemontowanie elementów mechanizmów samochodowych lub mechanicznych. Proponowany tu produkt jest przeznaczony do odkręcania specjalnych śrub spline, powszechnie stosowanych w motoryzacji oraz elektronice. Dzięki niemu możliwe będzie skuteczne przeprowadzenie koniecznych prac naprawczych. Cechą charakterystyczną klucza jest solidne wykonanie. W jego produkcji zastosowano bowiem stal chromowo-wanadową, która cechuje się odpornością na obciążenia oraz na korozję. W rezultacie klucz będzie Ci służył w doskonałym stanie przez długi czas nawet pomimo intensywnego użytkowania w miejscu pracy narażonym na wilgoć. W naszej ofercie znajdziesz również inne rozmiary tego klucza.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043567