LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M17 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M17 L = 100 mm

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowany tu klucz trzpieniowy typu spline to narzędzie, które znajdzie szerokie zastosowanie podczas prac naprawczych prowadzonych na mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Dzięki niemu bowiem możliwe będzie odkręcenie specjalnych śrub spline, a w rezultacie demontaż koniecznych elementów oraz dalsze przeprowadzenie działań renowacyjnych.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy jest niezbędnym elementem wyposażenia skrzynki narzędziowej, warsztatu samochodowego oraz serwisu mechanicznego. Narzędzie to służy bowiem do odkręcania śrub typu spline, które są powszechnie stosowane w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Dzięki zastosowaniu klucza będziesz mógł zdemontować konieczne elementy i przystąpić do zaplanowanych prac renowacyjnych. Oferowany tu klucz został wykonany tak, aby był wygodny w stosowaniu. Ma poręczny kształt, a jego nasadka jest dostosowana do użytkowania wraz z grzechotką, co sprawia, że możesz jeszcze łatwiej operować narzędziem. Ponadto klucz jest solidny – cechuje się odpornością na działanie korozji oraz na obciążenia, ponieważ do jego wykonania zastosowano stal chromowo-wanadową.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043574