Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M6 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M6 L = 100 mm

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu spline będzie CI niezwykle pomocny podczas prac naprawczych prowadzonych na mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Dzięki niemu z łatwością odkręcisz nawet zapieczone śruby i będziesz mógł przystąpić do dalszych czynności konserwacyjnych. Narzędzie wyróżnia się wytrzymałością, ponieważ zostało wykonane ze stali chromowo-wanadowej.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie klucza trzpieniowego typu spline to skuteczny sposób na przygotowanie się do różnego rodzaju prac naprawczych przy mechanizmach samochodowych i elektronicznych. W układach tych stosowane są bowiem często specjalne śruby spline i dzięki proponowanemu tu narzędziu, będziesz mógł je szybko i sprawnie odkręcić. Klucz znajdzie zastosowanie w profesjonalnych warsztatach i zakładach mechanicznych, gdzie narażony będzie na szczególnie intensywne użytkowanie. Do jego wykonania zastosowano bowiem stal chromowo-wanadową, która cechuje się nie tylko odpornością na korozję, ale również na znaczne obciążenia. W rezultacie produkt sprawdzi się znakomicie i będzie Ci służył w bezawaryjny sposób, nawet w trakcie odkręcania zapieczonych śrub.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043512