icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M8 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Spline 1/2" M8 L = 100 mm

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy spline stanowi niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego warsztatu samochodowego czy serwisu mechanicznego. Dzięki niemu bowiem z łatwością odkręcisz śruby spline, które powszechnie stosuje się w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. W efekcie będziesz mógł przystąpić do wykonania zaplanowanych prac naprawczych lub konserwatorskich.

   Cechy i zalety

    Za pomocą proponowanego w tym miejscu klucza trzpieniowego szybko i sprawnie odkręcisz specjalne śruby typu spline. Produkt znajdzie zastosowanie zwłaszcza w warsztatach samochodowych czy serwisach mechanicznych, ponieważ tego typu mocowania są stosowane w mechanizmach pojazdów oraz w systemach elektronicznych. Dzięki zastosowaniu narzędzia będziesz mógł przeprowadzić zaplanowane pace naprawcze lub konserwatorskie. Klucz trzpieniowy cechuje się wygodą użytkowania – jest tak wyprofilowany, że ma poręczny kształt, a jego nasadka jest dostosowana do współpracy z grzechotkami. Dzięki temu możliwe jest wygodne operowanie narzędziem, co ma szczególne znacznie w miejscach wymagających zachowania precyzji działania. Dostępne są też inne narzędzia z tej serii.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043529